هم رسان: افرادی که از گوگل مپز گوشی خود استفاده می کنند، می توانند برای مشاهده مکان های خاصی که در گذشته بازدید کرده اند به فهرست مکان های خود، در قسمت “Visted” مراجعه کنند. اما گاهی مواقع مکانی که به دنبال آن هستید در این فهرست دیده نمی شود یا شاید مکانی باشد که ترجیح می دهید از این فهرست پاک شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از اندروید آتوریتی، گوگل اخیراً در جدیدترین نسخه 9.70 بتا گوگل مپز، قابلیت جدیدی را ارائه می دهد که به کاربران اجازه خواهد داد مکان بازدید شده خاصی را به فهرست مکان های خود اضافه کنند. زمانی که بر روی این مکان ضربه بزنید، به شما اطلاعاتی از قبیل حضور در آن مکان و همچنین آخرین باری که در آنجا بودید را نشان خواهد داد. شما همچنین می توانید آن را در جدول زمانی خود مشاهده کنید. علاوه بر این گزینه ی جدید ” Remove” نیز ارائه می شود و این امکان را فراهم می کند تا کاربر مکان هایی را که در گذشته بازدید کرده و در برنامه ثبت شده است را پاک کند.

البته قابلیت های یاد شده در حال حاضر تنها در نسخه بتا گوگل مپز ارائه شده است. احتمالاً این قابلیت ها در آینده ای نزدیک به نسخه ی پایدار گوگل مپز افزوده خواهد شد.