هم رسان: مشتریان این روزها ترجیح می‌دهند به جای خرید یک گوشی جدید، دستگاه خود را به جدیدترین سیستم عامل به روز رسانی کنند. با توجه به اینکه برخی از گوشی‌های هوشمند با قیمت‌های بسیار بالایی به فروش می‌رسند، این مسئله منطقی و عاقلانه به نظر می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، آیا این مسئله برای ساعت‌های هوشمند نیز صدق می‌کند؟ آمار دقیقی برای ساعت‌های هوشمند در این خصوص وجود ندارد اما مسلماً کاربران از به روز رسانی‌ها استقبال می‌کنند، به ویژه زمانی که قابلیت‌هایی جدیدی را به ارمغان بیاورند. به همین دلیل گوگل فهرستی از دستگاه‌هایی را که انتظار می‌رود به روز رسانی اندروید ویر مبتنی بر اوریو را دریافت کنند، منتشر کرده است.
در فهرستی که گوگل منتشر کرده از دستگاه‌های زیادی نام برده شده اما نام محصولات مارک Fossil، Fossil umbrella و همچنین مارک‌هایی مانند Diesel و Michael Kors بیشتر از بقیه محصولات به چشم می‌خورد. به گفته گوگل دستگاه‌هایی که این به روز رسانی را دریافت کرده‌اند عبارت‌اند از: Fossil Q Venture، LG Watch Sport، Louis Vuitton Tambour، Michael Kors Sofie و Montblanc Summit.
دستگاه‌های بیشتری این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد اما تاکنون تاریخ انتشار به روز رسانی آن‌ها اعلام نشده است.

شما می توانید فهرست این ساعت ها را در زیر مشاهده کنید:
Casio PRO TREK Smart WSD-F20
Casio WSD-F10 Smart Outdoor Watch
Diesel Full Guard
Emporio Armani Connected
Fossil Q Control
Fossil Q Explorist
Fossil Q Founder 2.0
Fossil Q Marshal
Fossil Q Wander
Gc Connect
Guess Connect
Huawei Watch 2
Hugo BOSS BOSS Touch
LG Watch Style
Michael Kors Access Bradshaw
Michael Kors Access Dylan
Michael Kors Access Grayson
Misfit Vapor
Mobvoi Ticwatch S & E
Movado Connect
Nixon Mission
Polar M600
TAG Heuer Tag Connected Modular 45
Tommy Hilfiger 24/7 You
ZTE Quartz
وب سایت 9to5Google اشاره کرده تعداد کمی از دستگاه‌های اندرویدی قدیمی در این فهرست قرار نگرفته‌اند، مانند LG Watch R، original Huawei Watch و نسل دوم Moto 360/Sport که از سال 2015 به بعد عرضه شده‌اند.