هم رسان: اگر به دنبال راهی برای مدیریت بهتر فایل ها در دستگاه اندرویدی خود هستید، چندین گزینه مختلف در حال حاضر وجود دارد، اما به نظر می رسد که گوگل در حال کار بر روی یک مورد جدید است. اخیرا در Google Play Store مشخص شده است که گوگل اپلیکیشن جدیدی با نام Files Go دارد که ظاهرا یک اپلیکیشن مدیریت فایل ها برای دستگاه های اندرویدی است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اطلاعات موجود در Google Play در حال حاضر حذف شده است، اما این اپلیکیشن با عنوان “unreleased” (منتشر نشده) وجود دارد و به نظر می رسد که بخشی از برنامه دسترسی اولیه باشد، که ظاهرا در حال حاضر تکمیل شده است و در نتیجه کاربرانی که قصد دارند در این برنامه شرکت کنند نمی توانند، مگر این که گوگل برنامه های دیگری را معرفی کند و یا این که این اپلیکیشن را به طور رسمی در دسترس همه قرار دهد.


همانطور که از اسکرین شات بالا می توان متوجه شد این اپلیکیشن دارای کاربردی آسان و بدون پیچیدگی خاصی است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا فایل هایی مانند عکس ها، ویدئوها و آهنگ ها را مشاهده کنند و حتی حافظه مخفی اپلیکیشن آنها را برای آزاد کردن حافظه ذخیره سازی حذف کنند. به نظر می رسد که اپلیکیشن Files Go یک مدیر فایل است که برای بازار های در حال ظهور طراحی شده است، که در این بازارها گوشی های هوشمند معمولا با حافظه ذخیره سازی محدودی عرضه می شوند تا قیمت شان تا حد زیاد یکاهش یابد.
هنوز مشخص نیست که این اپلیکیشن در دسترس تمامی کاربران اندرویدی قرار می گیرد یا خیر، باید منتظر ماند و دید گوگل چه تصمیمی خواهد گرفت.