هم رسان: برنامه Google Family Link یک برنامه کاربردی بوده که به شما کمک می کند تا مراقب فرزندانتون در استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت ها باشید.


این سرویس، در واقع نیاز به دو برنامه دارد- یکی (Google Family Link fir parents) که بر روی دستگاه شما نصب می شود، و دیگری (Google Family Link for Children and Teenager) که بر روی دستگاه فرزندتان نصب می شود – که به شما انواع ابزار ها را ارائه می دهد.


شما می توانید انتخاب کنید که فرزندتان به کدام برنامه ها دسترسی دارند و می توانند نصب نمایند و می توانید به هر برنامه ای که مجاز نیستند را مسدود نمایید تا نتوانند نصب نمایند. همچنین شما می توانید انتخاب کنید که از کدام برنامه در چه زمانی استفاده نمایند، شما می توانید تنظیم کنید که صفحه نمایش در چه زمانی خاموش شود و دیگر اجازه استفاده از دستگاه را نداشته باشد.


هچنین یک ویژگی دیگری وجود دارد که باعث ایجاد ایمنی بیشتر می شود، شما می توانید از Family Link استفاده نمایید و از موقعیت مکانی فرزندتان را در هر لحظه مطلع شوید. برنامه های بسیاری هستند که مشابه به این برنامه امکاناتی را به شما ارائه می دهند. اما اگر یک برنامه رایگان و کاربردی را نیاز دارید می توانید از این برنامه استفاده نمایید.