هم رسان: در دستگاه‌های آی او اس زمانی که شما با استفاده از آیفون خود تماس تلفنی برقرار می‌کنید، می‌توانید گزینه FaceTime را فعال کنید. برای استفاده از این قابلیت باید مخاطب شما نیز FaceTime را فعال کرده باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق کالبد شکافی و تجزیه و تحلیل APK قبلی این همان چیزی است که گوگل تلاش می‌کند در مورد اپلیکیشن Duo انجام دهد. در واقع گوگل به دنبال ادغام اپلیکیشن Duo با اپلیکیشن تلفن گوشی‌های اندرویدی است.

تغییرات جدید گوگل بر روی تماس‌های ویدئویی Duoبه نظر می‌رسد گوگل بالاخره توانسته Duo را با اپلیکیشن تلفن ادغام کند. در این قابلیت جدید نیازی نیست کاربر کار خاصی انجام دهد زیرا دکمه تماس تصویری کاملاً روی صفحه مشخص است. تبدیل تماس صوتی به یک تماس Duo کار بسیار راحت و سرراستی است و کاربران تنها کاری که باید انجام دهند این است که دکمه موجود را لمس کنند تا اپلیکیشن Duo فوراً اجرا شود.
استفاده از تماس Duo به این معنا است که تماس صوتی اول در صورتی که مخاطب شما تماس تصویری را قبول کند به پایان می‌رسد، بنابراین این نکته را همیشه به خاطر بسپارید. در صورتی که تماس پذیرفته نشود و پاسخی دریافت نکنید، اپلیکیشن به صفحه تماس‌های ورودی برمی گردد. Android Police ادعا می‌کند در آزمایش‌های انجام شده این جابه جایی بین دو نوع تماس بی نظیر است و ظاهراً هیچ مشکلی در صدا ایجاد نمی‌شود اما کیفیت در این تماس‌ها با توجه به شبکه و همچنین اینترنت شما متفاوت خواهد بود.