هم رسان: اپلیکیشن گوگل به زودی یک ابزار درون برنامه ای ویرایش اسکرین شات ارائه می کند و در نتیجه شما می توانید در آینده ای نزدیک این ابزار را در نسخه بتای این اپلیکیشن استفاده کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسانو به نقل از انگجت،  اگر به برنامه بتای این اپلیکیشن بپیوندید و نسخه 7.21 را دانلود کنید، در قسمت تنظیمات و Accounts & Privacy گزینه ای با عنوان “Edit and share screenshots” خواهید دید. این گزینه را فعال کنید، با این کار هر بار که اسکرین شات هایی از هر جایی از اپلیکیشن گوگل می گیرید یک پنل از پایین صفحه بالا می آید.

این پنل به شما اجازه می دهد تا اسکرین شات را ویرایش و یا آن را در راپلیکیشن های دیگر مستقیما از اپلیکیشن گوگل و یا از یک Chrome Custom Tab به اشتراک بگذارید. در صورتی که گزینه ویرایش را انتخاب کنید می توانید عکس های خود را برش بزنید، روی آن چیزی بکشید و بعد زمانی که کارتان به پایان رسید آن را به اشتراک بکذارید. در صورتی که از یک پوسته اندرویدی استفاده می کنید که از قبل این ابزار را دارد قابلیت جدید کار چندانی برایتان انجام نخواهد داد، اما در صورتی که از اندروید خام استفاده می کنید، این قابلیت می تواند فرایند گرفتن اسکرین شات و به اشتراک گذاری آنها را سریعتر می کند.