هم رسان: حتی پیش از عرضه ی عنوان God of War نیز مشخص بود که این بازی به فروش بالایی دست خواهد یافت. علاقه مندان به این مجموعه بازی زمان بسیاری را برای عرضه ی این بازی منتظر بودند و حالا با عرضه ی این بازی استقبال خوبی از آن کرده اند. طبق اعلام سونی، بازی God of War توانسته در عرض یک ماه به آمار فروش بیش از 5 میلیون نسخه دست پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، سونی پیش از این نیز اعللام کرده بود که God of War با فروش بیش از 3.1 میلیون نسخه در سه روز ابتدایی عرضه ، عنوان سریع ترین فروش بازی پلی استیشن 4 را تاکنون کسب کرده است.
تنها پس از گذشت یک ماه از عرضه ی این بازی، سونی از فروش بالای این بازی خبر داده است. آمار اعلام شده مربوط به خرید مشتریان بوده است نه عرضه در فروشگاه ها.

فروش 5 میلیون نسخه از بازی God Of War در عرض یک ماهبا در نظر گرفتن این نکته که این بازی یک بازی تک نفره است و تنها برای پلت فرم پلی استیشن 4 منتشر شده است ، می توان گفت دست یابی به این آمار فوق العاده است. فروش این عنوان بدون تردید در ماه های آینده همچنان افزایش خواهد داشت و حتی اگر 5 میلیون نسخه در ماه های بعدی از این عنوان به فروش نرسد باز هم می توان گفت که تا پایان سال این بازی به آمار فروش فوق العاده ای دست خواهد یافت.