هم رسان: به تازگی هشتمین قسمت از مجموعه بازی God of War به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده است. این بازی یک بازی ماجراجویانه با زاویه دید اول شخص است و استدیو SIE Santa Monicaوظیفه طراحی و سونی اینترتینمنت وظیفه انتشار آن را برعهده داشته اند. نسخه 2018 بازی God of War هم اکنون منتشر شده و داستان اسطوره نروژی را روایت می کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، شخصیت اصلی این بازی فردی به نام کراتوس (Kratos) است که فرزندی به نام آترئوس (Atreus) دارد. کراتوس به عنوان یک مربی و محافظ برای پسرش ایفای نقش می کند و باید بر خشم خود که سال ها با او همراه بوده، غلبه کند.

” گیم پلی این بازی با قسمت های قبلی این مجموعه تفاوت های بسیاری دارد، چراکه این نسخه به طور کامل باز سازی شده است. با وجود آنکه نسخه ی اصلی و گذشته ی این بازی ، Ascension (2013)، به شکل چند نفره بازی می شد اما این قسمت تنها یک نفره اجرا می شود. قسمت جدید این بازی سوم شخص است و با تکنیک تصویر برداری نمای روی شانه طراحی شده است. از نظر جنبه ی سینمایی، بازی به صورت پیوسته فیلم برداری شده است. دشمنان بازی از افسانه های نروژی مانند ترول ها، ارگ ها و دراگ ها (مرده های متحرک)و همچنین مرده های زنده شده ریشه گرفته اند.”