هم رسان: اگر ترجیح می دهید یک کیف دستی را حمل نکنید و به جای آن همه چیزهایی را که لازم دارید در جیب های کاپشن خود قرار دهید، ممکن است به یک کاپشن ابزار جدید به نام GIGA علاقمند شوید چرا که می توانید پاسپورت، هدفون، گوشی همراه، و iPad و خیلی چیزهای دیگر را با آن حمل کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، کاپشن گیگا گجت این هفته توسط کیک استارتر رونمایی شده است و شامل یک شال مخفی، یک چشم بند جداشدنی، یک کلاه جداشدنی و یک ماسک برای روزهای سرد زمستان و همچنین تعداد زیادی جیب است که می توانید همه چیزهای مورد نیاز خود را در آنها قرار دهید و به راحتی آنها را حمل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کاپشن فوق العاده و 16 ویژگی شگفت انگیز آن پیشنهاد می کنیم فیلم تبلیغاتی زیر را تماشا کنید، این کاپشن هم اکنون در سایت کیک استارتر قرار گرفته است تا بتواند سرمایه اولیه تولید را جمع آوری کند، افراد علاقمند می توانند با پرداخت حداقل 78 پوند یا تقریبا 109 دلار از تولید کننده این محصول حمایت کنند.

کاپشن گیگا گجت همه چیزهای مورد نیاز شما را در خود جای می دهدکاپشن گیگا با 90 درصد پرهای نرم و کرکی شکل اردک و 10 درصد پر های اصلی پر شده است و دارای یک زیپ ضد آب دوطرفه است که دسترسی به جیب های داخلی را آسان می کند . زمانی که از این کاپشن استفاده نمی کنید، می توانید آن را به یک کیف تبدیل کنید که البته می توان به عنوان یک بالش مسافرتی هم از آن استفاده کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و فهرست حامیان و یا ثبت حمایت خود می توانید به سایت رسمی کیک استارتر در لینک زیر مراجعه کنید. در صورتی که شرایط به خوبی پیش برود و کمپین کیکاستارتر موفق شود، انتظار می رود که کاپشن گیگا در شهریور سال آینده توزیع شود.