هم رسان: شرکت Sony Interactive Entertainment تریلر جدیدی از گیم پلی بازی در حال ساخت Ghost of Tsushima منتشر کرد که علاقمندان زیادی منتظر عرضه این بازی هستند، این بازی در حال حاضر توسط Sucker Punch در حال توسعه است. این بازی برای اولین بار در اکتبر سال گذشته معرفی شد که در قالب یک ماجراجویی دنیا باز است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، در سال 1274، امپراطوری مغول به جزیره تسوشیما ژاپن یورش برد و سربازان سامورایی افسانه ای آن را به قتل عام رساند. جین ساکایی یکی از بازماندگان یک قبیله سامورایی اصیل است. او برای این که بتواند با این دشمن خونخوار خود مبارزه کند، باید تکنیک های مبارزه ای جدیدی را درست مانند ارواح بیاموزد و جنگی عظیم برای مردم کشورش انجام دهد.”

هنوز گزارشی درباره تاریخ رسمی عرضه بازی جدید Ghost of Tsushima بر روی پلتفرم پلی استیشن منتشر نشده است، اما انتظار می رود که به زودی اطلاعاتی توسط سونی و Sucker Punch Productions منتشر شود که در این صورت به اطلاع شما می رسانیم. از طریق لینک زیر می توانید به وبلاگ رسمی پلی استیشن بروید و فیلم ها، اسکرسن شات ها و جزئیات بیشتری درباره این بازی در حال ساخت به دست آورید.