هم رسان: نسخه بعدی سری بازی های Gears of War سال 2019 وارد بازار بازی های ویدئویی خواهد شد. مایکروسافت طی کنفرانس E3 keynote خود در E3 2018 از بازی Gears 5، اولین بازی ترسناک در سبک تیراندازی از سال 2016، رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ورج، در این عنوان ستاره بازی Kait Diaz که برای اولین بار در Gears 4 معرفی شد و در بخش چند نفره بازی قابل اجرا بود نیز نقش آفرینی خواهد کرد. توسعه ی بازی Gears 5 بر عهده ی استدیو کانادایی The Coalition بوده است؛ این استدیو از سال 2014 عهده دار طراحی این مجموعه بازی می باشد. در این عنوان شاهد تغییر جزئی در نام گذاری این عنوان هستیم و همانطور که متوجه شده اید عبارت “of war” به طور کامل از عنوان بازی حذف شده است.

در حال حاضر جزئیات کمی در باره ی این بازی به اشتراک گذاشته شده است اما مشخص شده که این بازی داری قابلیت split-screen و حالت بازی آنلاین co-op است و مایکروسافت تصاویر گرافیکی زیبایی را در این بازی ارائه کرده است. این بازی به عنوان ” بزرگترین و زیباترین دنیای Gears تا کنون ” توصیف می شود. این بازی از وضوح تصویر 4K Ultra HD و HDR پشتیبانی می کند و با نرخ 60 فریم در هر ثانیه اجرا می شود. همانند تمامی بازی های first-party ایکس باکس، Gears 5 در هر دو پلت فرم ایکس باکس وان و رایانه های ویندوز 10 ارائه خواهد شد.