هم رسان: هرگز نمی توان فضای کافی بر روی کنسول های بازی یافت. با توجه به اینکه بازی ها و به روزرسانی های متعاقب آنها هر روز سنگین تر از قبل می شوند، ممکن است تنها به خاطر چند گیگابایت کمبود حافظه مجبور شوید مواردی را پاک کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، حافظه های خارجی زیادی در حال حاضر وجود دارد که می توانید با خارج کردن هارد درایو داخلی از کنسول آنها را به دستگاه خود اضافه کنید. برای این که بتوانید بیشترین فضای ممکن را در اختیار داشته باشید می توانید به هارد های خارجی تکیه کنید. شرکت Seagate چنین هاردی را تولید کرده است.
Game Drive Hub جدید سیگِیت برای کنسول ایکس باکس وان یکی از هارد درایوهای بزرگ این شرکت است. این هارد درایو دقیقاً شبیه به هارد درایوهای بزرگ دیگری است که سیگیت تاکنون ارائه کرده است. این Game Drive Hub مخصوص ایکس باکس وان 8 ترابایت حافظه همراه با دو پورت USB 3.0 در جلو در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

Game Drive Hubاین پورت های یو اس بی در جلوی هارد کاملاً کاربردی هستند و می توان از آنها برای شارژ کردن کنترلر های کنسول و یا اضافه کردن ظرفیت حافظه از طریق اتصال دو هارد درایو یو اس بی به آنها استفاده کرد.
رنگ این هارد اکسترنال ظاهراً از دستگاه Xbox One S الهام گرفته شده زیرا این هارد نیز مانند کنسول بازی مایکروسافت از ترکیب رنگ سیاه و سفید ساخته شده است.
شرکت سیگِیت قصد دارد Game Drive Hub مخصوص ایکس باکس وان را از اواخر این ماه با قیمت 199.99 دلار به فروش برساند.