هم رسان: اخیراً در گزارش های متعددی به این موضوع اشاره شد که سامسونگ گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را زودتر از موعد مقرر رونمایی خواهد کرد. همچنین انتظار می رود که گوشی های پرچمدار جدید زودتر از آنچه انتظار می رود راهی بازار شوند. گزارش جدیدی از یک افشاکننده (leakster ) معروف نشان می دهد که سامسونگ در نظر دارد این گوشی های را زودتر از موعد به نمایش بگذارد. انتظار می رود که هر دو گوشی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در نمایشگاه CES 2018 در دی ماه رونمایی شوند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، هنوز مشخص نیست که سامسونگ در نمایشگاه CES 2018 تنها تیزر تبلیغاتی از گوشی ها را به نمایش می گذارد یا این گوشی ها را به طور کامل معرفی می کند.
کارشناسان معتقداند که سامسونگ برای رونمایی این گوشی ها رویداد رسمی را در فروردین ماه برگزار خواهد کرد درست مانند رویدادی که اوایل سال برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس برگزار شد.
طبق گزارش مذکور هر دو گوشی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس تا حدود زیادی شبیه به مدل قبلی خود خواهند بود.
گفته می شود این گوشی ها دارای صفحه نمایش های اینفینیتی 5.8 اینچی و 6.2 اینچی خواهند بود. با وجود اینکه ابعاد صفحه نمایش گوشی های گلکسی اس 8 و اس 87 پلاس در این گوشی ها نیز حفظ شده است اما مطمئناً تفاوت های بسیاری بین این گوشی ها با گوشی های جدید خواهد بود.

گزارش شده که گوشی گلکسی اس 9 پلاس مجهز به رم 6 گیگابایت و دوربین دوگانه است. مدل کوچکتر این گوشی دارای 4 گیگابایت رم و یک دوربین یگانه خواهد بود. گفته می شود هر دو مدل دارای 64 گیگابایت حافظه داخلی، درگاه کارت میکرو اس دی و جک هدفون 3.5 میلی متری هستند.
دوربین در هر دو مدل به صورت عمودی در پنل پشتی دستگاه و حسگر اثرانگشت نیز در پایین دوربین قرار می گیرد. در صورت صحت این مسئله، محل قرارگیری حسگر اثرانگشت یکی از بزرگترین نقاط ضعف این گوشی خواهد بود که مشتریان در مورد گوشی های گلکسی اس 8 و نوت 8 نیز به آن اشاره کرده بودند.