هم رسان: علی رغم گزارش ها مبنی بر اینکه گوشی گلکسی اس 9 مطابق با انتظارات سامسونگ به فروش نرفته است ، مشخص شده که این گوشی در مقایسه با دیگران رقیبان خود بیشترین فروش را داشته است. شرکت تحقیقاتی Counterpoint در حوزه ی بازاریابی به تازگی داده های جدیدی را منتشر کرده است که نشان می دهد گوشی گلکسی اس 9 پلاس پر فروش ترین گوشی آوریل 2018 بوده و از آیفون 10 پیشی گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، داده های شرکت Counterpoint حاکی از آن است که سری گوشی کلسی اس 9 پرفروش ترین سری گوشی در سراسر دنیا بوده و متعاقباً گوشی آیفون 10 را به رتبه ی سوم کشانده است.
داده های مذکور نشان می دهد که گوشی های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس 2.6 درصد از سهم فروش بازار جهانی گوشی های هوشمند را در آوریل 2018 به خود اختصاص داده اند. گوشی آیفون 10 با 2.3 درصد در رتبه ی سوم قرار گرفته است و به دنبال آن گوشی های آیفون 8 پلاس و 8 در رتبه ی چهارم و پنجم قرار گرفته اند.

همچنین اولین باری است که گوشی های هوشمند شیائومی دو جایگاه را در فهرست 10 مدل برتر گوشی به خود اختصاص داده اند. شیائومی توانسته با ارائه ی گوشی های هوشمند ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت در چین و هند آمار فروش خود را بالا ببرد.
باید منتظر بود و دید که این فرست در ماه های آینده چه تغییری خواهد کرد به ویژه با در نظر گرفتن این نکته که سامسونگ به زودی پرچمدار بعدی گوشی هوشمند خود یعنی نوت 9 را رونمایی خواهد کرد. و انتظار می رود که در نیمه ی دوم سال میلادی جاری وارد بازار شود.