هم رسان: بدون شک سامسونگ سال آینده میلادی مدل جایگزین گلکسی اس 8 را معرفی خواهد کرد. احتمالاً این پرچمدار جدید با نام گلکسی اس 9 رونمایی خواهد شد در حال حاضر خیلی زود است که سامسونگ اطلاعاتی مربوط به این گوشی را تایید کند. در صورتی که شایعات جدید صحت داشته باشند، مراسم رونمایی گوشی گلکسی اس 9 زودتر از زمانی که انتظار می رود در ماه آغازین سال آینده ی میلادی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، طی سال های گذشته، سامسونگ سری گوشی های گلکسی اس خود را پس از گذشت چند ماه از ابتدای سال معرفی کرده است. اما به تازگی شایعه شده است که این شرکت گوشی گلکسی اس 9 را احتمالاً در ابتدای سال 2018 رونمایی خواهد کرد.
اولین باری نیست که چنین شایعه ای درباره ی سری گوشی های اس سامسونگ شنیده می شود . انتشار چنین شایعاتی معمولاً هنگامی که یک گوشی در خط تولید قرار می گیرد امری رایج است و از آنجا که از سوی منابع آگاهی منتشر نمی شوند صحت آن ها را نمی توان تایید کرد.

برخی از وب سایت های کره جنوبی ادعا کرده اند که بخش تولید صفحه نمایش های سامسونگ (Samsung Display) عرضه ی پنل های منحنی (OLED ) گوشی گلکسی اس 9 را از آبان امسال آغاز خواهد کرد. این بازه ی زمانی می تواند نشانه ی این باشد که این گوشی در بهمن 96 (ژانویه ی 2018) رونمایی شود چراکه عرضه ی پنل های صفحه نمایش معمولا دو تا سه ماه پیش از تولید انبوه گوشی آغاز می شود.
در صورتی که سامسونگ گوشی گلکسی اس 9 را در ابتدای سال 2018 رونمایی کند می تواند در مقایسه با رقیبان خود که محصولاتشان را در CES 2018 و MWC 2018 رونمایی می کنند، جایگاه بهتری را تصاحب کند. باید منتظر بود و دید که آیا رونمایی زود هنگام این گوشی اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟!