هم رسان: اغلب افراد هنگام خرید گوشی به چند مورد از جمله طراحی گوشی، دوربین، عملکرد و غیره توجه بسیاری می کنند. اما سرعتی که یک گوشی می تواند فایلی را دانلود و آپلود کند چطور؟ آیا دسترسی به اینترنت پر سرعت برای شما مهم است؟ در تحقیقی که اخیراً انجام شده فهرستی از پرسرعت ترین گوشی ها ارائه شده است و نتایج آن نشان می دهد که گوشی سامسونگ پیروز این رقابت بوده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از دیجیتال ترندز، این تحقیق که توسط Ookla انجام شده است نشان می دهد که گوشی های سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در مقایسه با گوشی های دیگر از نظر سرعت دانلود و نمایش محتوا بسیار بهتر عمل می کنند. By how much? طبق این تحقیق، گوشی های گلکسی اس 9 اس 9 پلاس تا 42 درصد سریع تر از گوشی های دیگر عمل می کنند که این به نوبه خود یک موفقیت بزرگ است.

مقایسه سرعت دانلود گلکسی اس 9 با آیفون 10این سرعت عمدتاً به لطف بهره مندی گوشی های مذکور از مودم CAT 18 LTE است که می تواند سرعت دانلود تا 1.2 گیگابایت بر ثانیه را ارائه دهد، گرچه بدیهی است که ارائه این سرعت تا حد زیادی به سرعت شبکه مورد استفاده ی شما نیز بستگی دارد. در واقع مسئله ای که در این تحقیق مد نظر بوده این است که ا کدام گوشی در یک شبکه و منطقه ی یکسان می توانید سرعت اینترنت بالاتری داشته باشید. نتایج این تحقیق نشان می دهد که گوشی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس تا 37 درصد سریع تر از آیفون 10، 17 درصد سریع تر از گوگل پیکسل 2 و 38 درصد سریع تر از گلکسی اس 7 می باشند.
«جاستین دنیزون» معاون ارشد بخش بازاریابی و استراتژی موبایل سامسونگ در آمریکا در بیانه ای گفته است:” تابستان امسال ، افراد برای تفریح به مکان های مختلفی سفر می کنند و بیش از هر زمانی به گوشی های خود نیاز خواهند داشت، اما بدون دسترسی به سریع ترین فناوری های شبکه که در گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس ارائه شده است، گوشی های آنها به معنای واقعی کلمه سرعت آنها را کند می کند.”
گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نه تنها سریع ترین گوشی بلکه مجهز به جدیدترین و بهترین فناوری ها نیز هستند.