هم رسان: گوشی های گلکسی اس 7 و اس 7 اج به احتمال زیاد به زودی به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو را دریافت خواهند کرد، چرا که این گوشی های پرچمدار اما قدیمی در خط تولید شرکت هنوز این به روزرسانی را دریافت نکرده اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این در حالی است که این به روزرسانی برای بیشتر دستگاه های قدیمی تر و حتی دستگاه های میان رده فوق العاده مانند Galaxy A5 (2017) نیز منتشر شده است. پس گوشی گلکسی اس 7 در چه زمانی این به روزرسانی را دریافت خواهد کرد. یک سایت متعلق به سامسونگ اعلام کرده است که به روزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی اس 7 در ماه آینده منتشر خواهد شد.
کاملا مشخص است که سامسونگ در حال آماده سازی اندروید اوریو برای گلکسی اس 7 است، چرا که این گوشی در شرف دریافت یک به روزرسانی پلتفرمی اصلی پیش از دوسالگی خود است. البته باز هم هنوز به طور قطعی مشخص نیست که سامسونگ در چه زمانی این به روزرسانی را منتشر خواهد کرد.

Samsung Turkey وب سایتی را مدیریت می کند که به کاربران خود این امکان را می دهد تا به روزرسانی های موجود برای دستگاه های مختلف را مشاهده نمایند و از زمان به روزرسانی های بعدی مطلع شوند. برنامه های زمانی این وب سایت اغلب در گذشته درست بوده است.
طبق اعلام این وب سایت، اجرای به روزرسانی اندروید اوریو 8.0 برای گوشی های گلکسی اس7 و اس 7 اج در 18 مه شروع خواهد شد. در صورت درست بودن این مطلب کمتر از یک ماه دیگر تا انتشار آن زمان باقی مانده است. اما به خاطر داشته باشید که حتی در صورت درست بود این خبر و تاریخ به روزرسانی، مدتی طول خواهد کشید تا تمامی کاربران در سطح دنیا این به روزرسانی را دریافت کنند.