هم رسان: طبق گزارش جدیدی از کره جنوبی، به احتمال زیاد یک گوشی هوشمند تاشو از شرکت سامسونگ که تبلیغات زیادی درباره آن شده است در ماه فوریه در کنگره جانی موبایل بارسلونا به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از جی اس ام آرنا، این گزارش حاکی از آن است که سامسونگ از شرکای خود خواسته است تا نوامبر سال جاری قطعات مورد نیاز برای این دستگاه را آماده و تحویل دهند. به علاوه نام کد پروژه این گوشی از Valley به Winner تغییر کرده است ، که کارشناسان معتقدند این نشانه ای برای به اتمام رسیدن فاز توسعه و نزدیک شدن به مرحله رونمایی و عرضه این گوشی است.

پس چه اتفاقی در مورد گوشی بعدی Galaxy S خواهد افتاد؟ اما گزارش اشاره می کند که چند ماهی طول می کشد تا گوشی آماده شود و در ماه ژانویه رونمایی خواهد شد. گفته می شود که این شرکت کره ای از پلتفرم CES برای رونمایی از گلکسی اس 10 استفاده خواهد کرد، اگرچه بعید به نظر می رسد. در هر صورت این احتمال وجود دارد که شرکت رویدادی مستقل برای معرفی دستگاه های بعدی در سری اس برگزار کند.
اگر به خاطر داشته باشید مدیر عامل سامسونگ در اوایل سال جاری اعلام کرده بود که شرکت نهایت تلاش خود را می کند تا این اطمینان را ایجاد کند که گوشی هوشمند تاشو که گفته می شود گلکسی ایکس است، تنها برای جلب توجه نیست.