هم رسان: به نظر شما چه گزینه های جدیدی می تواند در آینده به سیستم امنیت بیومتریک اضافه شود؟ در گذشته شاهد تلاش سامسونگ برای تغییر این صنعت با ارائه ی اسنکر عنبیه بودیم اما به جرئت می توان گفت که فناوری اثرانگشت همچنان در این زمینه حرف اول را می زند. به گفته ی «مینگ چی کو» تحلیلگر KGI Securities احتمال دارد شرکت سامسونگ گوشی نوت 9 را با قابلیت حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش عرضه کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، پیش بینی می شود گوشی گلکسی نوت 9 سال آینده در تاریخی مشابه با زمان رونمایی نوت 8 رسماً معرفی شود. شاید خیلی زود باشد که بخواهیم درباره ی مشخصات و قابلیت های این گوشی صحبت کنیم اما مینگ چی کو عقیده دارد که حسگر اثر انگشت تعبیه شده در زیر صفحه نمایش یکی از ویژگی های این گوشی خواهد بود.
احتمالاً اسم این فناوری برای شما آشنا باشد زیرا گزارش شده بود که سامسونگ از این فناوری در گوشی های امسال خود استفاده خواهد کرد اما از قرار معلوم موفق نشده است.

احتمال تجهیز گلکسی نوت 9 به حسگر اثرانگشت در زیر صفحه نمایشدر حال حاضر مشخص نیست که آیا سامسونگ از این فناوری به نفع نوت 9 در گلکسی اس 9 صرف نظر خواهد کرد یا خیر. در واقع اولین باری نیست که چنین شایعاتی منتشر می شود و جالب است که در تحقیق های قبلی مینگ چی کو اشاره کرده بود که بسیاری از تولید کنندگان گوشی های اندرویدی پس از راه اندازی فناوری Face ID اپل از انجام این کار صرف نظر خواهند کرد.
در هر حال اکنون نمی توان درستی یا نادرستی این اطلاعات را تایید کرد. اما شما چه فکر می کنید؟ به نظر شما فناوری تشخیص چهره به عنوان یک فناوری امنیتی متداول در گوشی های آینده استفاده می شود یا حسگر اثر انگشت؟ لطفاً با ارسال دیدگاه ما را از نظر خود آگاه کنید.