هم رسان: در کنگره جهانی موبایل 2017، شرکت سامسونگ از دستگاه دو در یک Galaxy Book خود رونمایی کرده که از پلتفرم ویندوز10 مایکروسافت استفاده می کند. حالا سامسونگ در اطلاعیه ای رسمی این محصول را معرفی و زمان عرضه آن را تایید کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، طبق این بیانیه فروش این تبلت از 21 آوریل در سایت ورایزن آغاز خواهد شد. توجه داشته باشید در این تاریخ تنها مدل 12 اینچی LTE با قیمت 1300 دلار به فروش خواهد رسید. در صورتی که شما از شبکه های LTE استفاده نمی کنید و فقط قصد خرید مدل وای فای را دارید، مدل های 10.6 و 12 اینچی وای فای تبلت Galaxy Book از 21 آوریل از طریق سایت خود سامسونگ پیش فروش خواهد شد و توزیع سراسری آن ها از 21 ماه مه به ترتیب با قیمت 630 و 1130 دلار آغاز خواهد شد.

هنوز مشخص نیست شبکه ال تی ای در مدل 10.6 اینچی وجود خواهد داشت یا نه، بنابراین در صورتی که اتصال LTE یکی از الزام های شما برای خرید این محصول است، می توانید مدل 12 اینچی این تبلت دو در یک را تهیه کنید که مسلما قیمت پایینی نخواهد داشت. شاید شما آشنایی زیادی با Galaxy Book نداشته باشید، اگر بخواهیم این محصول را در جمله ای کوتاه معرفی کنیم باید بگویم این تبلت پاسخ سامسونگ در مقابل تبلت های Surface Pro و یا iPad Pro مایکروسافت است.
این تبلت مجهز به یک قلم استایلوس S Pen و همچنین صفحه کلید کاوری خواهد بود که به شما اجازه می دهد از این تبلت در حالت لپ تاپ استفاده کنید.