هم رسان: هفته گذشته شرکت سامسونگ گوشی هوشمند جدید خود را با نام Galaxy A9 به طور رسمی معرفی نمود، این گوشی قرار است در ماه آینده وارد بازار شود وحالا سامسونگ اطلاعات بیشتری از مشخصات و امکانات این گوشی را منتشر نموده است.

گوشی Galaxy A9 سامسونگ اولین گوشی هوشمند می باشد از چهار دوربین در پشت گوشی استفاده نموده است، شرکت سامسونگ جزئیات بیشتری درباره این دوربین ها منتشر کرده است که شما می توانید در عکسی که در پایین قرار داده ایم مشاهده نمایید.
این گوشی دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی Full HD+ بوده که رزولوشن آن 2220 در 1080 پیکسل می باشد و از پردازنده هشت هسته ای برای پردازش استفاده نموده است. این گوشی در دو مدل در دسترس قرار خواهد گرفت که یکی با 6GB رم و 128GB حافظه ذخیره سازی و دیگری با 8GB رم و 128GB حافظه ذخیره سازی می باشد ، همچنین بر روی این گوشی درگاه microSD قرار دارد که شما می توانید از کارتهای 512GB نیز استفاده نمایید.
از دیگر مشخصات این گوشی شامل چهار دوربین در پشت می باشد که یک دوربین 24 مگاپیکسلی ، یک دوربین 10 مگاپیکسلی ، یک دوربین 8 مگاپیکسلی و یک دوربین 5 مگاپیکسلی است و در جلوی این گوشی یک دوربین 24 مگاپیکسلی برای عکس برداری سلفی طراحی شده است.