هم رسان: فوجی فیلم حدود دو سال قبل از دوربین Fujifilm X-T2 رسماً رونمایی کرد. اکنون به نظر می رسد زمان انتظار طرفداران این برند به پایان رسیده و فوجی فیلم به زودی پرچمدار جدید سری دوربین های بدون آینه X-T را رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق گزارشی جدید، پیش بینی می شودکه دوربین جدید X-T3 در رویداد Photokina 2018 رونمایی شود. این رویداد از 3 مهر تا 8 مهر برگزار می شود که نشان می دهد طرفداران هنوز باید کمی صبر کنند اما اگر تاریخ اعلام شده صحت داشته باشد می توان انتظار داشت که دوربین جدید X-T3 اواخرسال میلادی جاری یا اوایل سال 2019 وارد بازار شود.

دوربین جدید Fujifilm X-T3 در رویداد Photokina 2018 رونمایی می شوداین گزارش ادعا می کند که فوجی فیلم میزان مگاپیکسل این دوربین را تا 26 مگاپیکسل افزایش داده است. همچنین گفته می شود که احتمالاً این دوربین مجهز به یک سنسور stacked مشابه سونی A9 است که امکان عکاسی سریع تر، فوکوس خودکار و نوردهی دقیق را ممکن می کند.
گفتنی است در این کزارش هیچ اشاره ای به تجهیز این دوربین به حسگر full-frame نشده است، ویژگی که سازندگان این روزها در محصولات بدون آینه خود به کار می برند. در حال تا تایید رسمی فوجی فیلم نمیتوان از صحت این گزارش مطلع شد اما با توجه به رونمایی X-T1 در سال 2014 و رونمایی X-T3 در سال 2016، امکان صحت این گزارش خیلی دور از انتظار نخواهد بود.