هم رسان: طبق گزارش Fuji Rumors شرکت فوجی فیلم از دوربین جدید X-H1 در 24 و 25 بهمن ماه رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ، شاید از خودتان بپرسید چرا دو تاریخ رونمایی برای این دوربین اعلام شده است؟ این تاریخ بر اساس ساعت فوجی فیلم است که گفته می شود در توکیو در ساعت 2 بامداد روز 25 بهمن خواهد بود. بدین ترتیب در دیگر نقاط دنیا مانند آمریکا این مراسم در24 بهمن برگزار خواهد شد. این مراسم به وقت ایران نیز در 24 بهمن ساعت 20:30 دقیقه چهارشنبه شب برگزار خواهد شد.

Fujifilm X-H1 اواخر بهمن ماه رونمایی خواهد شددوربین X-H1 جدیدترین دوربین بدون آینه شرکت ژاپنی فوجی فیلم است که انتخاب مناسبی برای فیلم برداران است و قابلیت های ضبط فیلم در آن بهبود یافته است. این دوربین قادر خواهد بود فیلم ها را با کیفیت 4K با نرخ 30 فریم بر ثانیه و فیلم های اچ دی را با نرخ 120 فرم بر ثانیه ضبط کند، علاوه بر این قابلیت لزرش گیری تصاویر به صورت پیش رض بر روی این دوربین نصب شده و برای ثبت تصاویر پایا نیازی به تکیه بر لنز دوربین نیست.
همچنین در اخبار غیر رسمی گفته شده منظره یاب الکترونیکی (EVF) این دوربین زمان خاموشی (blackout ) بسیار کوتاهی دارد بدین معنی که زمان مابین ثبت عکس ها بسیار کوتاه شده است. فوجی فیلم هنوز اطاعات مربوط به این دوربین را تایید نکرده است بنابراین مانند همیشه آن ها را در حد حدس و گمان در نظر بگیرید.