هم رسان: رویت گوشی های جدید هوآوی در سایت TENAA که سایت اخذ گواهینامه ارتباطات مخابراتی چین است حاکی از رونمایی از این گوشی ها به همین زودی است. این گوشی های هوآوی با شماره مدل FLA-TL10, FLA-AL00, LDN-TL00 و LND-TL30 در این سایت قرار گرفته اند. اگرچه اطلاعات زیادی همراه با این شماره مدل ها اعلام نشده است اما مدل LND-TL30 که دارای یک برند Honor است که نشان می دهد احتمالا این گوشی همان Honor 7C است.

به گارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از اندروید آتوریتی، فهرست سایت TENAA تصاویری از قاب پشت و جلوی این دستگاه ها نشان می دهد. هر چهار گوشی ظاهرا دارای صفحه نمایش های تمام صفحه با نسبت تصویر 18 به 9 ، دوربین دوگانه در پشت و سنسورهای اثر انگشت در پشت گوشی هستند. FLA-TL10, FLA-AL00 و LDN-TL00 دارای برند هوآوی در جلوی خود هستند. به نظر می رسد سری FLA مجهز به دوربین های دوگانه جلویی هستند و طراحی کلی آنها یادآور گوشی های سری Nova و از جمله Nova 2S است. مدل LDN-TL00 با یک بدنه پلی کربنات آبی رنگ به نمایش درآمده است اما این گوشی از یک دوربین سلفی برخوردار است.

LND-TL30 احتمالا همان Honor 7C خواهد بود. این گوشی از دو دوربین سلفی و اصلی برخوردار است و به نظر می رسد که بدنه آن از یک فلز همراه با نوارهای پلاستیکی در بالا و پایین آن ساخته شده است. ظاهرا Honor 7C نمونه ای فرعی از Honor 7X است و احتمالا دارای مشخصاتی مشابهی با آن خواهد بود.
به جز این شماره مدل و تصاویر منتشر از این چهار گوشی اطلاعات دیگری از آنها در دست نیست. زمانی که این گوشی ها بتوانند گواهی خود را از این سایت دریافت کنند؛ اطلاعات بیشتری را به دست خواهیم آورد، اما به نظر می رسد که هوآوی می تواند رقابتی در میان این رده از گوشی های خود ایجاد کند، چرا که در حال حاضر تفاوت چندانی بین این گوشی ها احساس نمی شود. اما به نظر می رسد که این استراتژی به ویژه در میان تولید کنندگان چینی موفق بوده است و می تواند دلیل موفقیت دائمی آنها در بازار های آسیایی حساس نسبت به قیمت باشد.