هم رسان: مایکروسافت طی نمایشگاه E3 2018 از نسخه جدید Forza Horizon 4 برای ایکس باکس وان و پی سی (رایانه های شخصی) رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، مسابقات Forza Horizon 4 در انگلستان برگزار می شود و برای اولین بار فصل های متفاوتی را در یک دنیای باز به نمایش می گذارد. این بازی به صورت رسمی در تاریخ 10 مهر امسال عرضه می شود و علاقه مندان می توانند هم اکنون آن را پیش خرید کنند. بازیکنان در این عنوان می تواننداز مناظر زیبای این بازی لذت ببرند و با جمع آوری بیش از 450 خودرو تبدیل به یکی از سوپراستارهای Horizon در تاریخ بریتانیا شوند. بازیکنان همچنین می توانند با خریداری زمین ها و ساختمان های اطراف نقشه ، به آیتم ها و ویزگی های جدیدی از گیک پلی دسترسی پیدا کنند. طبق اعلام مایکروسافت بازی Forza Horizon 4 به صورت انحصاری برای سیستم های رایانه ای ویندوز 10 و ایکس باکس وان ارائه خواهد شد.

Forza Horizon 4 در نمایشگاه E3 2018 رونمایی شدپس از عرضه ی Forza Horizon 4 در تاریخ 10 مهر ، مشترکین ماهانه عضو سرویس Microsoft Xbox Game Pass می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی به این بازی دسترسی داشته باشند.