هم رسان: تمام نسخه‌های فورد GT ’66 Heritage به پاس پیروزی بروس مک لارن (Bruce McLaren) و کریس آمون (Chris Amon) در مسابقات Le Mans سال 1966 تولید می‌شوند.

به گزارش هم رسان،فورد تنها 250 دستگاه از این مدل را می‌سازد و خریداران بسیار کمی‌توانایی خرید آن را دارند بنابراین تعداد بسیار کمی از این خودرو در جاده‌ها خواهد بود و البته تعداد نمایندگی های مجاز تعمیرات این خودرو نیز همانند خود خودرو بسیار کم است.فقط چند نمایندگی قدیمی‌توانایی تعمیر فورد GT را خواهند داشت.
اسناد مربوط به فروش های داخلی صلاحیت یک نمایندگی برای مرکز خدمات خودرو فورد GT را تعیین می‌کنند. این الزامات شامل یک پروتکل امن و سرمایه 30000 دلاری برای تعمیر و نگهداری تجهیزات مورد نیاز است. نمایندگی ها همچنین برای جابه جایی و انتقال خودرو به مراکز خدماتی به یک یدک کش نیاز دارند.

Ford-GT_66_Heritage_Edition-2017-ig
تنها نمایندگی های خدمات مجاز تعیین شده قادر به سفارش قطعات فورد یا ارائه تضمین خواهند بود. سه سطح برای تعمیر این خودروها در نظر گرفته شده است. دسته 1 مربوط به تعمیرهای جزئی می‌شود . دسته 2A شامل تشخیص های پیچیده‌ای است و نمایندگی نیاز به راهنمایی تکنسین های فنی (Multimatic) خواهد داشت ( تکنسین های خودروهای فورد را می‌سازند). دسته 2B برای تعمیر نیاز به فناوری Multimatic fly دارد. در نهایت در دسته سوم خودرو برای تعمیر باید دوباره به بخش فنی (Multimatic) ارسال شود.

منبع: geekygadgets