هم رسان: Forcepoint شرکت تحلیلگر امنیتی RedOwl را به دست آورد که به دنبال کمک به مشتریان برای درک و مدیریت خطرهای انسانی است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از اینفوسکیوریتی، Forcepoint اعلام کرد این تملک بخشی از استراتژی نیروی انسانی محور است که افراد و نه زیرساختارهای فناوری را به عنوان محور اصلی امنیت سایبری در نظر می‌گیرد. پیش فرض این است که زیرساختار دائماً در حال تغییر ابری پارامتر سنتی را به یک موضوع اشتباه و بی ارزش تبدیل می‌کند؛ سازمان‌ها با تمرکز بر چگونگی، زمان، مکان و دلایل افراد برای ارتباط با اطلاعات و آی پی‌های مهم و حیاتی، می‌توانند تهدیدهای موجود را به طور موثرتری شناسایی کرده و به آن‌ها بپردازند.
«مت موناهان» مدیر اجرایی Forcepoint می‌گوید: «دنیا هر روز با تغییرات اساسی مواجه است و در نتیجه طرز تفکر انسان‌ها درباره امنیت نیز باید تغییر کند. در صورتی که صنعت امنیت سایبری اهمیت کمی برای افراد در نظر بگیرد، کاملاً بدیهی است که در کمک به مشتریان خود در مراقبت از دارایی‌های بسیار مهم خود به موفقیت نخواهد رسید. Forcepoint سخت تلاش می‌کند تا به رسالت خود در جهت توانمندسازی مشتریان خود با سیستم‌های امنیتی انسان محور پایبند باشد و همکاری با RedOwl در راستای همین هدف است.»

RedOwl که در سال 2011 بنیان‌گذاری شده است، یک فناوری تجزیه و تحلیل رفتار سازمان و کاربر ارائه داده که Forcepoint قصد دارد در رویکرد انسان محور خود برای بررسی موارد قانونی و امنیتی از این فناوری استفاده کند. این فناوری فعالیت‌های مالی، فیزیکی و سایبری افراد را به وضوح نشان می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد مقادیر زیادی از اطلاعات پیچیده را تجزیه و تحلیل کنند، رفتارها و حوادث با خطر بالا را ارزیابی کنند و یک بررسی متمرکز و نظارتی ارائه دهند تا بتوانند نیازهای امنیتی و نظارتی را برآورده سازند.
«گای فیلیپلی» مدیر اجرایی RedOwl می‌گوید: «همان‌طور که Forcepoint اشاره کرده کاملاً مشخص است یک رویکرد انسان محور باید مسیری برای بررسی تهدیدهای امنیت سایبری و تهدیدهای داخلی ارائه کند. امکان ارائه یک راه حل جامع و کامل درباره نظارت‌های پیشگیرانه انسانی بسیار هیجان انگیز خواهد بود؛ پیوستن به Forcepoint توانایی ما را برای ارائه این امکانات و قابلیت‌های مهم به مشتریان سرعت می‌بخشد. پیوستن به گروه Forcepoint برای ما بسیار هیجان انگیز است.»
پلتفرم تجزیه و تحلیل RedOwl که اطلاعاتی دقیق و واقعی درباره تعاملات و دسترسی‌های غیرمعمول بین افراد، داده‌ها، دستگاه‌ها و اپلیکیشن ها ارائه می‌دهد. با برنامه Forcepoint و همچنین با فناوری‌های هیجان انگیز مشتریان ادغام خواهد شد.
«هیت تامپسون» مدیر ارشد و مدیر کل بخش Data and Insider Threat Security در Forcepoint می‌گوید: «ادغام قابلیت‌های بسیار مهم Forcepoint Insider Threat, تجزیه و تحلیل قدرتمند فناوری RedOwl و کاهش خطر DLP سیستمی را ایجاد می‌کند که قادر به مراقبت از آی پی و اطلاعات تجاری مهم است که قبلاً شاهد آن نبوده‌ایم. شرایط و موقعیت مهم‌تر از هر چیزی است و ما تلاش می‌کنیم به مشتریان خود کمک کنیم تا بین بی دقتی، سازگاری و دشمنی را به کارآمدترین روش ممکن تفاوت قائل شوند.»
طبق گزارش تامسون، فناوری و کارکنان RedOwl به عنوان بخشی از بخش تجاری Data and Insider Threat Security به گروه Forcepoint پیوسته است.