هم رسان: کمپانی فیسکر در نمایشگاه CES 2018از خودروی الکتریکی EMotion EV رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این خودرو از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. طراحی بدنه بیرونی Emotion بسیار زیبا و دل فریب است. جالب ترین ویژگی این خودرو مربوط به درهای آن می شود که به سمت بالا و در جهت مخالف باز می شوند و سوار شدن و پیاده شدن از خودرو را آسان می کند.

Fisker EMotionداخل کابین Emotion نیز از طراحی فوق العاده ای برخوردار است و صفحه نمایش چند منظوره ای جهت تسهیل رانندگی در آن تعبیه شده است. فیسکر برای این خودرو از یک باتری جدید استفاده کرده و ادعا می کند به سرعت شارژ شده و با هر بار شارژ می تواند مسافت 400 مایل را طی کند. فیسکر می گوید این فناوری می تواند برای طی مسافت 500 مایل و 1 دقیقه شارژ مجدد امکان پذیر باشد.

Fisker EMotionدر صورت صحت این ادعا، خودرو مذکور می تواند پیشرفت فوق العاده ای برای طرفداران خودروهای الکتریکی (برقی) باشد. حداکثر سرعت این خودرو 161 مایل بر ساعت اعلام شده و می توان آن را با رینگ های باریک کربنی سفارش داد. این خودرو مجهز به فناوری خودران سطح 4 (Level 4 autonomous) است و به حسگرهای LiDAR مجهز است که دارای سخت افزار و نرم افزار ادراکی هستند . همین امر سبب می شود حسگرهای LiDAR بتوانند جهت عکس العمل در لحظه اشیاء را شناسایی و طبقه بندی کنند.

Fisker EMotion