هم رسان: یک مانیتور ناظر بر آکواریوم و کنترلر آن به نام Fishbitساخته شده که رشد و سلامت ماهی‌های آکواریومی شما را تضمین می‌کند.


به گزارش هم رسان، در حال حاضر Fishbit، وارد وب‌سایت جذب سرمایه مردمی کیکاستارتر شده تا در عرض یک ماه آینده با پیش‌فروش خود، مبلغی معادل 72 هزار دلار جمع‌آوری و به تولید انبوه برسد. با گذشت تنها چند روز یک‌سوم این هزینه تأمین شده است، پس مطمئناً Fishbit طرفداران زیادی در اقصی نقاط جهان به خود جلب خواهد کرد.
سیستم Fishbit ساخته شده تا ساده‌ترین نظارت‌گر آکواریوم جهان را در اختیار طرفداران نگهداری ماهی در منزل قرار دهد. نحوه عملکرد این محصول را می‌توانید در فیلم زیر مشاهده نمائید. «اپلیکیشن Fishbit رابط کاربری شما برای کنترل کلیه موارد مربوط به آکواریوم است: شما می‌توانید مخزن آکواریوم خود را لحظه‌به‌لحظه ببینید، تجهیزات مربوط به آن را روشن یا خاموش کنید و خیلی از کارهای دیگر را تحت کنترل خود در آورید. چه شما کسی باشید که یک آکواریوم کوچک در منزل دارید یا جزء کسانی باشید که شغل شما نگهداری از چندین آکواریم است با Fishbit کار شما آسان و ماهی‌هایتان همیشه سلامت و سرحال باقی خواهند ماند.

d55a9553ad3c0360546f098cf1278713_original
در اینجا دو سیستم وجود دارد: یک مانیتور که باید در داخل آکواریوم شما قرار گیرد و یک کنترل کننده که به‌طور خودکار بر تجهیزات آکواریوم نظارت می‌کند. هر دو سیستم به وای فای خانه شما متصل می‌شوند، بنابراین شما در هر نقطه از جهان که باشید می‌توانید با گوشی هوشمند خود، گوشه چشمی به آکواریوم منزل داشته باشید و آن را کنترل نمائید. این مانیتور به‌طور مداوم آب آکواریوم را از نظر دما، PH و شوری، میزان آب موجود در داخل آکواریوم و…
کنترل و این اطمینان را به شما می‌دهد که تجهیزات اطراف آکواریوم شما به‌صورت بهینه کار می‌کنند. شما می‌توانید به‌راحتی هیترها، پمپ‌ها، و حتی نور LED های آکواریوم خود را کنترل و به آن‌ها برنامه بدهید.

منبع : Geekygadget