هم رسان: کپ کام طی تورنمنت بازی‌های آسیای جنوب شرقی آسیا 2017، شخصیت جدید فصل دوم بسته الحاقی final Street Fighter 5 را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، Zeku (زکو) “نینجا در حال تغییر” دوباره برگشته و هم اکنون بازیکنان می‌توانند در Street Fighter 5 کنترل این شخصیت را به دست بگیرند. افرادی که تجربه بازی Street Fighter Alpha 2 را داشته باشند با این شخصیت آشنایی دارند، در آن نسخه Zeku به عنوان استاد Guy یکی از سبک‌های «نین جوتسو» به نام Bushinryu را به او آموزش می‌داد. اکنون این شخصیت دوباره و در بازی Street Fighter 5 معرفی شده است. در این نسخه او به دنبال تشکیل گروه نینجا جدید با مبارزان جدید است. Zeku همچنین به دنبال این است که روش مبارزه جدیدی را پیدا کند.

شخصیت فصل دوم بسته الحاقی Final Street Fighter 5 معرفی شد (+ فیلم)کپ کام به تازگی تریلر معرفی این شخصیت را منتشر کرده است. به نظر می‌رسد سبک مبارزه Zeku مبارزه نزدیک یا Close Quarters است. Zeku همچنین می‌تواند بین شخصیت قدیمی و جدید خود تغییر کند و در هر دو حالت سه لباس مختلف را خواهد داشت.
شخصیت‌هایی که پیش از این در فصل دوم بازی ارائه شده‌اند شامل:Akuma، Kolin، Ed، Abigail، و Menat می‌شود. بازیکنان Street Fighter 5 می‌توانند شخصیت جدید Zeku را به صورت جداگانه به قیمت 6 دلار خریداری کنند. افرادی که سیزن پس این بازی را به قیمت 30 دلار تهیه کرده‌اند نیز به این شخصیت دسترسی خواهند داشت. شخصیت جدید Zeku از 2 آبان قابل خرید است.
کپ کام هنوز تاریخ عرضه فصل سوم بسته الحاقی Street Fighter 5 را اعلام نکرده است.