هم رسان: دمویی از نسخه کامپیوتری بازی Final Fantasy XV که علاقمندان زیادی منتظر آن بودند، بالاخره منتشر شد. بازیکنان کامپیوتری بالاخره می توانند تجربه این عنوان بازی را بر روی سیستم های کامپیوتری شان پیش از رونمایی در هفته آینده حس کنند. شرکت بازی سازی Square Enix پیش از این اعلام کرده بود که در 7 اسفند دمویی از این بازی را منتشر خواهد کرد و به وعده خود عمل کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، دموی بازی Final Fantasy XV را می توانید از پلتفرم های مختلفی دانلود کنید. این دمو بر روی Microsoft Store، Steam و Origin قرار دارد. در حال حاضر مشخص نیست که در این دمو تا چه حدی از محتوای بازی وجود دارد. Square Enix می گوید که در این دمو علاوه بر ماجرای اصلی بازی یک آموزش برای این دمو وجود دارد.

در این دمو محتوای کافی وجود دارد تا علاقمندان به ایده خوبی از آنچه در نسخه کامپیوتری این بازی مواجه خواهند شد، دست یابند. همچنین این دمو به بازیکنان نشان می دهد که این عنوان چه عملکردی بر روی سیستم کامپیوترشان خواهد داشت، تا در صورت لزوم برای بهتر شدن تجربه بازی هر گونه ارتقاء لازم را بر سیستم خود انجام دهند.

افرادی که علاقه دارند تا سیستم های خود را در مورد نحوه اجرای این بازی تست کنند، می توانند از ابزاری که Square Enix برای همین منظور منتشر کرده است، استفاده کنند. Final Fantasy XV: Windows Edition قرار است در 15 اسفند منتشر شود. این نسخه از بازی شامل بازی اصلی و DLC منتشر شده برای این بازی خواهد بود.