هم رسان: چند سالی از زمان گزارش Square Enix مبنی بر ساخت مجدد Final Fantasy VII می‌گذرد. این خبر هیجان انگیزی است زیرا این بازی جدید تنها یک نسخه HD remaster نخواهد بود بلکه بازسازی نسخه اصلی است که امیدواریم این نسخه از بازی نیز به اندازه نسخه اصلی آن موفق باشد و عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، متاسفانه هنوز تاریخ عرضه این بازی بازسازی شده مشخص نشده اما برخی کارشناسان معتقدند معرفی این بازی در سال 2018 اتفاق خواهد افتاد. این پیش بینی بر اساس ارتباط کنفرانسی با سرمایه گذاران این شرکت مطرح شده که در آن مدیر عامل و رئیس Square Enix اعلام کرد تاریخ انتشار عناوین مهم در حال ساخت بین اواخر ماه سوم سال مالی 2018 و رویداد E3 اعلام خواهد شد.

هنوز مشخص نیست نسخه بازسازی Final Fantasy VII جز این عناوین اصلی خواهد بود یا خیر. در آخرین اخباری که ما در اوایل سال جاری شنیدیم شرکت اعلام کرد هنوز کارهای زیادی باید در مورد این بازی انجام شود. همچنین این که این کار به موقع و تا تاریخ احتمالی انتشار بازی‌های شرکت تکمیل خواهد شد یا خیر هنوز مشخص نیست، با این حال جای هیچ گونه تعجبی نخواهد بود که این انتشار در سال 2019 انجام شود.
گفته می‌شود Final Fantasy VII Remake در حال حاضر تنها برای PS4 آماده می‌شود که این به این معناست که بازی کنان Xbox One و Switch به این بازی دسترسی نخواهند داشت. هنوز خبری درباره توسعه این بازی در پلتفرم PS4 Pro گزارش نشده اما در صورت وجود این پشتیبانی تعجب نخواهیم کرد.