هم رسان: تاکنون کاربران می توانستند چیزهای بسیار زیادی را از آمازون خریداری کنند، و به نظر می رسد که به زودی امکان سفارش داروهای تجویزی در آمازون نیز وجود خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، شرکت به زودی درباره داروخانه آنلاین آمازون تصمیم نهایی خود را اعلام خواهد کرد. گفته می شود که شرکت در حال بررسی طرح فروش آنلاین دارو است.
به گزارش CNBC، آمازون در مراحل پایانی بررسی استراتژی ورود به بازار داروهای تجویزی است که میلیون ها دلار سودآوری خواهد داشت. CNBC بر اساس ایمیلی از آمازون می گوید در صورتی که آمازون قصد راه اندازی یک داروخانه آنلاین را داشته باشد پیش از روز شکرگزاری این تصمیم را خواهد گرفت.

داروخانه آنلاین آمازونمعمولا آمازون چندین سال صرف تحقیق و بررسی درباره شرایط و تصمیمات خود در زمینه اقدامات آینده می کند. گفته می شود در صورتی که آمازون قصد راه اندازی یک داروخانه آنلاین را داشته باشد، بنابراین یک گروه کاری رده بالا از کارشناسان زنجیره عرضه دارو را تشکیل خواهد داد.
منابع آگاه از سیاست های آمازون می گویند آمازون از مشکلات رقابت با بازار فروش داروهای تجویزی 560 میلیارد دلاری آمریکا مطلع است. گفته می شود که این شرکت با کارشناسان زیادی درباره حرکت به سوی بازار دارو مشورت کرده است.
آمازون درباره این گزارش هنوز اظهار نظری نداشته است و در نتیجه در حال حاضر هنوز اهداف شرکت در این زمینه مشخص نیست.