هم رسان: EA Sports طی کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 نسخه بعدی بازی فیفا را معرفی کرد و از اضافه شدن لیگ قهرمانان اروپا به فیفا 19 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از دیجیتال ترندز، محتوای لیگ قهرمانان در تمامی حالت های فیفا 2019 از جمله Ultimate Team، The Journey و حالت داستانی فیفا دردسترس خواهد بود.
این بار نیز در The Journey بازیکنان در نقش Alex Hunter بازی می کنند. The Journey یکی از بهترین حالت های داستانی است که sports game آن را برای اولین بار در فیفا 17 ارائه داد و در فیفا 18 این داستان به شکلی فوق العاده ادامه پیدا کرد.

EA همچنین به ایجاد تعدادی تغییرات در گیم پلی بازی اشاره کرد اما از بیان جزئیات در این باره خودداری کرد. اطلاعات بیشتر درباره ی مشخصات گیم پلی بازی چند رز پیش از عرضه ی این بازی در ماه سپتامبر ارائه خواهد شد.

کمپانی EA همچنین از رایگان شدن بازی فیفا 18 خبر داد و علاقه مندان به بازی های فوتبال می توانند این نسخه از بازی را به صورت رایگان در پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی بازی کنند. گفتنی است این نسخه در بازه ی زمانی محدودی رایگان خواهد بود و هنوز تاریخ اتمام آن مشخص نیست.

فیفا 19 در تاریخ 6 مهر برای پلت فرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان ، سوئیچ و رایانه های شخصی ارائه می شود.