هم رسان: فراری پیش از نمایشگاه Motor Show پاریس مدل جدید و قدرت مندتر نسخه GTC4 Lusso به نام Ferrari GTC4 Lusso T را معرفی کرد.

به گزارش هم رسان، فراری GTC4 Lusso T دارای یک موتور V8 توربو با مصرف سوخت 3.9 لیتری است. این موتور 602 اسب بخار قدرت و 760 نیوتن بر متر گشتاور تولید می‌کند.
پس از موفقیت GTC4Lusso چهار صندلی 12 سیلندر GTs، فراری هم اکنون مدل جدید GTC4Lusso T را به عنوان اولین خودروی چهار صندلی اسپرت با موتور V8 معرفی کرد. فراری این خودرو را در مقایسه با کانسپت های GT فراری که تاکنون معرفی شده مدلی ایده آل تر برای رانندگی و همچنین مدلی اسپرت تر و تطبیق پذیرتر می‌داند.

gtc4lusso
همانند تمامی موتورهایی که در Maranello ساخته می‌شوند، موتور توربو V8 فراری GTC4Lusso T نیز قدرت خارق العاده ای را ارائه می‌دهد. این موتور با عملکردی سریع و فوق العاده، شتابی بی وفقه و قدرتمند در تمامی سرعت‌ها و … منجر به بهبود شرایط رانندگی می‌گردد.
قدرت خروجی موتور V8 توربو به کار رفته در GTC4Lusso T به واسطه جدیدترین تغییرات در این موتور به دست آمده است. این موتور موفق به دریافت جایزه بین المللی ” International Engine of the Year ” سال 2016 نیز شده است.
این خودرو به صورت رسمی در نمایشگاه Motor Show ماه آینده پاریس رونمایی خواهد شد.

Financial Street Beijing.

منبع: geekygadgets