هم رسان: فراری وعده داده بود تنها 209 دستگاه از رود استرهای LaFerrari Aperta تولید خواهد کرد اما شرکت به یک دلیل خوب وعده خود را زیر پا گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، فراری به تازگی در حال ساخت روداستر LaFerrari Aperta دیگری است که در این صورت تعداد کل این مدل به 210 دستگاه می رسد. اما مشکل این است که این خودرو که در حال حاضر توسط RM Sotheby به حراج گذاشته شده، هنوز ساخته نشده است.

فراری این خودرو را برای جشن 70 سالگی آماده خواهد کرد و این خودرو از رنگ منحصر به فردی برخوردار خواهد بود. قرار است این خودرو در جشنی در شهر مارانلو به طور رسمی رونمایی شود. هنوز مشخص نیست این خودرو با چه رنگی عرضه خواهد شد اما انتظار می رود از یک اتومبیل مسابقه ای موفق قدیمی الهام گرفته شده باشد.

این خودرو به نفع یک خیریه به حراج گذاشته می شود. انتظار می رود این خودرو با قیمت پایه 4.7 میلیون دلار چکش بخورد. خرید یکی از این خودروهای سفارشی حتی اگر قدرت خرید با قیمت پایه را داشته باشید، بسیار سخت خواهد بود به همین دلیل این مزایده فرصت خوبی برای طرفداران بسیار ثروتمند فراری است تا این خودروی زیبا را از آن خود کنند.