هم رسان: علاقه مندان به بازی Far Cry که منتظر نسخه پنجم این سری از بازی بودند احتمالاً از شنیدن خبر به تعویق افتادن عرضهٔ این نسخه تا فروردین ماه سال آینده ناراحت خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، انتظار می‌رفت یوبی سافت نسخه Far Cry 5 را نیز مانند نسخهٔ قبلی این بازی در 27 فوریه 2018 (8 اسفند) عرضه کند اما این شرکت به تازگی اعلام کرده دو بازی Crew 2 و Far Cry 5 با کمی تأخیر برای پلت فرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد. «کریستین بورگس» مدیر اجرایی استدیو یوبی سافت در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده است: «ما این تصمیم را در راستای دیدگاه خود درباره ی توسعه ی بازی‌های با کیفیت بالا و جذاب برای بازیکنان گرفته‌ایم. با صرف زمان بیشتری برای تولید Assassin’s Creed Origins، گروه با استعداد و خارق العاده ی توسعه دهنده ما توانستند به طور کامل ایده‌های خلاقانه خود را برای تولید این بازی به کار بگیرند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این مسئله تأثیر به سزایی در کیفیت و موفقیت تجاری سازی این بازی داشت. با به کارگیری رویکردی مشابه، تصمیم گرفتیم زمان بیشتری را برای توسعه ی سه بازی جدید خود صرف کنیم.»

یکی از توسعه دهندگان Crew 2 نیز در رابطه با به تعویق افتادن تاریخ عرضه ی این بازی در بیانیه‌ای جداگانه در وبلاگ رسمی یوبی سافت اعلام کرد: «ما مشتاقانه در نظر داریم این بازی را هرچه زودتر به دست شما برسانیم اما در عین حال در نظر داریم این بازی را کاملاً آماده در اختیار شما قرار دهیم. این زمان دریچه ی جدیدی خواهیم بود که به ما فرصت می‌دهد تا بازی را ارائه دهیم که انتظار طرفداران و خود ما از کیفیت این بازی‌ها را برآورده کند.»
زمان بیشتر به تیم توسعه دهنده ی Crew 2 این فرصت را می‌دهد تا دوره‌های آزمایشی را ادامه دهند و این بازی را تا حد ممکن در اختیار تمامی علاقه مندان قرار دهند.