هم رسان: مشخص شدن این موضوع که فیس بوک بعضی از پیام های ارسال شده توسط مارک زوکربرگ را به بعضی از کاربران ارسال نمی کرده است و با توجه به این که فیس بوک اخیرا قابلیت “unsend” (عدم ارسال) نداشته است، سر و صداهایی ایجاد کرد. فیس بوک در پاسخ به این انتقادات به سرعت اعلام کرد  که در حال کار بر روی این قابلیت است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، حالا دست اندرکاران سایت TNW اسکرین شاتی از چیزی که به نظر می رسد همان قابلیت unsend فیس بوک باشد منتشر کرده است. در اصل زمانی که کاربر تصمیم می گیرد پیامی را ارسال نکند، اعلانی را دریافت خواهد که در تصویر زیر می بینید. این اعلان از کاربر می پرسد که آیا واقعا قصد دارد پیام را ارسال نکند، چرا که اگر این کار را انجام دهد دیگر نمی تواند آن را لغو کند.

قابلیت عدم ارسال پیام ها در فیس بوکفکر می کنیم که این قابلیت در واقع به عنوان یک شگفتی مطرح نخواهد شد. چرا که به نظر می رسد قابلیت عدم ارسال پیغام ها این روزها یکی از قابلیت های رایج است و مدت زمان زیادی نیست که واتس اَپ متعلق به فیس بوک قابلیت مشابهی را به پلتفرم خود اضافه کرده است.
هنوز هیچ گزارشی درباره زمان ارائه این قابلیت به کاربران توسط فیس بوک وجود ندارد، اما در صورت درست بودن این اسکرین شات به نظر می رسد این قابلیت هنوز جای کار دارد، با اینحال به نظر می رسد تا زمان آماده شدن آن زمان زیادی باقی نمانده است و امیدواریم در آینده ای نه چندان دور در اختیار کاربران قرار گیرد.