هم رسان: مسنجر فیسبوک اخیرا قابلیت های جدیدی دریافت کرده است. برای مثال می توان به مواردی همچون به اشتراک گذاری Apple Music و Spotify tunes ، ارسال پول به دوستان و همچنین فیلترهای چت ویدئویی اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، اما این همه ماجرا نیست. حالا شرکت عکس ها را نیز در این اپلیکیشن ارتقاء می دهد. پس از این شما می توانید عکس ها را از طریق سرویس پیام رسانی با رزلوشن 4K و با سرعت مشابه با عکس های معمولی ارسال و دریافت کنید. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا موارد دیگری نیز وجود دارد یا خیر.

طبق اعلام فیسبوک ماهیانه 17 میلیارد عکس از طریق مسنجر به اشتراک گذاشته می شود و امکان ارسال عکس های 4K مکالمات شما را غنی تر، سریع تر و بهتر از قبل می کند. این قابلیت فوق العاده ای برای کاربران است. بنابراین هر زمانی که بخواهید می توانید عکس های 4K خود را با دوستان یا اعضای خانواده به اشتراک بگذارید. فقط به یاد داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت باید برنامه خود را به آخرین نسخه به روزسانی کنید. پس از انجام به روزرسانی بقیه کارها خود به خود انجام می شوند.
همانطور که شما هم می دانید قابلیت ارسال عکس های 4K در گوشی های آیفون و اندرویدی در آمریکا، کانادا، فرانسه، استرالیا، انگلستان، سنگاپور و کره جنوبی ارائه شده است و در چند هفته آینده این قابلیت در کشورهای بیشتری عرضه می شود.