هم رسان: اگر از اپلیکیشن فیس بوک استفاده می کنید این شانس را دارید که در گروه های فیس بوک نیز عضو شوید. این گروه ها می توانند در باره هر چیزی باشند، برای مثال این گروه می تواند یک گروه متشکل از شما و دوستانتان باشد که می خواهید هرگونه مطلب یا عکسی را بدون به اشتراک گذاری در صفحه خودتان در این گروه به اشتراک بگذارید و یا این که این گروه می تواند دسته ای از افراد محلی علاقه مند به ماشین باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در حال حاضر فیس بوک ارزش زیادی برای این گروه ها قائل است و برای همین مدتی قبل یک اپلیکیشن Groups اختصاصی راه اندازی کرده است، البته این اپلیکیشن محبوبیت و رواج زیادی ندارد. به هر حال ظاهراً تلاش های مربوط به اپلیکیشن Group فیس بوک همچنان به قوت خود ادامه دارد زیرا شرکت اخیراً مجموعه ای از قابلیت های جدید را معرفی کرده است.

طبق اظهارات فیس بوک، این قابلیت های جدید شامل امکان خوشامدگویی مدیر گروه ها به اعضای جدید با تگ کردن خودکار آنها است. همچنین نشانه هایی اضافه شده که به اعضای گروه اجازه می دهد سرپرستان گروه را از دیگر اعضاء تشخیص بدهند، همچنین پروفایل های عضویت اضافه شده تا کاربران حاضر در یک گروه بتوانند بدون باز کردن پروفایل واقعی فیسبوک که بعضی از کاربران ترجیح می دهند حریم خصوصی خود را حفظ کنند، با یکدیگر آشنا شوند.
علاوه بر این موارد، مجموعه ای از تنظیم های جدید برای ادمین ها و ابزارهای Group Insight در این اپلیکیشن وجود دارد که به ادمین ها اجازه می دهد تا زمانی که اعضاء خیلی فعال هستند، پست ها را زمان بندی کنند. بنابراین در صورتی که از کاربران مشتاق Facebook Groups هستید، و یا اینکه دوست دارید یک گروه را خودتان سرپرستی کنید، این قابلیت های جدید می توانند باعث سرگرمی بیشتر افراد شوند.