هم رسان: فیس بوک قابلیت Messenger Day را از اپلیکیشن پیام رسان خود حذف کرده است. به همین خاطر شرکت به جای ارائه دو قابلیت استوری جداگانه در پیام رسان و اپلیکیشن اصلی فیس‌بوک استوری یکسانی در هر دو اپلیکیشن به اشتراک می‌گذارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از جی اس ام آرنا، این به این معنا است که استوری هایی موجود در اپلیکیشن اصلی فیس‌بوک همان استوری هایی است که در اپلیکیشن مسنجر می‌بینید. در صورتی که در یکی از اپلیکیشن ها آن‌ها را آپلود کنید، در اپلیکیشن دیگر هم قابل ملاحظه خواهد بود. در صورتی که در یکی از آن‌ها استوری را باز کنید در برنامه دیگر علامت بازدید برای آن استوری ظاهر می‌شود.
این قابلیت باعث راحتی کاربران می‌شود و آن‌ها دیگر مجبور نیستند یک مطلب را دو بار به اشتراک بگذارند و همچنین بازدید استوری های آپلود شده را افزایش می‌دهد.

گفته می‌شود فیس بوک بر روی قابلیت پست گذاری مشترک با اینستاگرام و فیس بوک کار می‌کند، اما برای عکس این حالت هنوز برنامه‌ای وجود ندارد.
شاید این قابلیت باعث سردرگمی کاربران شود. فیس بوک در چهار پلتفرم خود یعنی اپلیکیشن فیس‌بوک، مسنجر، اینستاگرام و واتس اپ یک قابلیت استوری دارد که همگی مستقل از یکدیگر هستند. اما با قابلیت جدید به اشتراک گذاری استوری های مشابه، دیگر این اپلیکیشن ها خیلی هم از یکدیگر مستقل نخواهند بود.