هم رسان: «استفن بونین» به تازگی یک آینه هوشمند مجهز به App Store ساخته است که به شما این امکان را می دهد تا به سرویس های مورد علاقه خود از بین بیش از 500 اپلیکیشن دسترسی داشته باشید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، این اپلیکیشن ها شامل یوتویوب، تقویم، مرورگرها، توئیتر، یوبر، SoundCloud و موارد دیگر است. پیشنهاد می کنیم تا ویدئوی تبلیغاتی زیر را تماشا کنید تا با این آینه هوشمند مدرن و پیشرفته با نام Eve آشنا شوید.
Eve یک آینه هوشمند تعاملی کاملا قابل تنظیم است که به شما اجازه می دهد تا خانه خود را با یک روش کاملا جدید تجربه کنید. این آینه از طراحی سبک، کوچک و زیبایی برخوردار است. این آینه قابل استفاده در هر گونه استدیو، کارگاه و خانه ای است.

آینه هوشمند Eve مجهز به App Store اصلا مهم نیست که شما جز اولین کسانی باشید که از این محصول استفاده می کنید، به خانه های هوشمند علاقه دارید و یا به تازگی با مفهوم خانه هوشمند آشنا شده اید، به هر حال زیبایی آینه هوشمند Eve هر کسی را به طرف خود جلب می کند. طراحی آینه هوشمند Eve ساده و آشنا است، به راحتی نصب می شود و پس از فعال کردن اپلیکیشن Eve Smart Mirror می توانید از کارایی های آن استفاده کنید. این آینه با فهرست زیادی از اپلیکیشن ها و تکنولوژی های جدید قابل سازگاری است. نصب این آینه خیلی راحت است و با فریم های مختلفی کار می کند و به راحتی می توان فریم ها را تغییر داد.
آینه هوشمند Eve نوع جدیدی از آینه هاست، اما این تکامل طبیعی از دسته ای از محصولات است که در قرن گذشته نوآوری های زیادی در این زمینه دیده نشده است. تکنولوژی خانه هوشمند پیش از این نیز در زندگی روزمره ما وجود داشته است، از یک ترموستات راحت و کم مصرف گرفته تا یک اتوماسیون خانگی و امنیتی پیچیده. اما بیشتر مواقع این سوال مطرح می شود، از کجا باید شروع کرد؟