هم رسان: اخیراً مشخص شد پردازنده‌های جدید دچار یک نقص امنیتی به نام Spectre و Meltdown هستند. اکنون به روز رسانی امنیتی برای گوشی‌های اسنشال فون ارائه شده که نقص یاد شده را برطرف خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این شرکت اخیراً طی پستی توییتری اعلام کرده به روز رسانی نرم افزاری را با شماره NMJ88C برای گوشی‌های اسنشنال فون (Essential Phone) منتشر کرده است. به گفته این شرکت، انتظار می‌رود این به روز رسانی به نقص امنیتی Spectre و Meltdown مقابله کرده و آن را برطرف کند. در صورت عدم دریافت اعلان این به روز رسانی در گوشی خود می‌توانید آن را به صورت دستی از طریق تنظیمات > درباره گوشی > به روز رسانی سیستم دریافت کنید.

اسنشال به روز رسانی امنیتی برای نقص Spectre & Meltdown منتشر کرددر همین پست، کاربران جویای وضعیت به روز رسانی اندروید 8.0 اوریو برای این گوشی‌ها شده‌اند.شرکت اسنشال در پاسخ به این پرسش اعلام کرده به زودی این به روز رسانی منتشر خواهد شد. گوشی اسنشال فون اولین گوشی است که تحت برند اسنشال عرضه شده است، یک شرکت نسبتاً جدید که با همکاری مدیر اجرایی سابق گوگل و مؤسس اندروید، اندی رابین، تأسیس شده است.
این گوشی با اهداف بزرگی رونمایی شد اما نتوانست به موفقیت‌های برگی دست یابد. اما احتمالاً شرکت اسنشال از تجربه اول خود درس گرفته و دومین گوشی اسنشال فون را با قابلیت‌های بهتری رونمایی خواهد کرد.