هم رسان: تاکنون بیشترین تولیدات تسلا مربوط به خودروهای سواری می‌شود و اخیراً این شرکت از کامیون الکتریکی Semi رونمایی کرده است. به تازگی «الون ماسک» مدیر عامل تسلا اعلام کرده این شرکت در آینده یک وانت بار الکتریکی نیز خواهد ساخت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق گفته الون ماسک، ساخت این وانت بار پس از Model Y آغاز خواهد شد. وی گفته «من قول خواهم داد پس از Model Y به سرعت مراحل ساخت وانت بار الکتریکی را آغاز کنیم. تقریباً 5 سال است که به طراحی اصلی / کلیات مهندسی این خودرو فکر می‌کنم.» Model Y یک کراس اوور است و انتظار می‌رود بین سال‌های 2019 و 2020 وارد بازار شود.

«الون ماسک» ساخت وانت بار الکتریکی تسلا را تأیید کردبدین ترتیب تنها می‌توان انتظار داشت وانت بار تسلا پس از این تاریخ و یا شاید دیرتر عرضه شود زیرا ممکن است تاخیرهای غیرقابل پیش بینی صورت بگیرد.

«الون ماسک» ساخت وانت بار الکتریکی تسلا را تأیید کردمطمئناً خیلی زود است که بخواهیم درباره ویژگی‌های این وانت بار یا حتی طراحی بدنه آن صحبت کنیم اما با توجه به طراحی‌های قبلی تسلا این خودرو نیز طراحی زیبا و فوق مدرنی خواهد داشت.