از دست دادن داده های خود که ممکن است طی یک دوره بسیار طولانی مدت انباشته شده باشد، می تواند یک ضربه خرد کننده باشد و زندگی شخصی را نابود کند که از دست رفتن اطلاعات رنج می برد. بنابراین، بسیار ضروری است که یک نرم افزار بازیابی اطلاعات داشته باشید که کاربران را قادر می سازد تا اطلاعات خود را به طور موثر و کارآمد بازیابی کنند.


EaseUS Data Recovery Wizard Free یک نرم افزار بازیابی اطلاعات است که اجازه می دهد و کاربران را راهنمایی می کند تا داده های خود را دقیقا و بدون هیچ زحمتی بازیابی کنند. این مقاله به طور کامل توضیح می دهد ویژگی ها، مزایا و چگونگی استفاده از آن به طور منحصر به فرد به مزایای شدید.
چگونه کار می کند
EaseUS Data Recovery Wizard Free یکی از ساده ترین و سریع ترین نرم افزار بازیابی اطلاعات است که به کاربران اجازه می دهد تا دقیقا اطلاعاتی را که در رایانه ها و دستگاه های خود از دست داده اند انتخاب کنید. راهنمای سریع نحوه استفاده از نرم افزار به شرح زیر است.
• برنامه راه اندازی: اولین گام شامل نصب و راه اندازی نرم افزار بر روی کامپیوتر یا دستگاه است. کاربر می تواند مکان ای را انتخاب کند که در آن قصد نصب نرم افزار بازیابی اطلاعات را داشته باشد و بلافاصله شروع به اسکن کند.
• اسکن کردن کامپیوتر و / یا دستگاه: مرحله بعدی شامل اسکن کامپیوتر و / یا دستگاه است که داده ها از بین رفته است. اسکن چندگانه برای اطمینان از صحت کامل و دقیق داده ها و فایل های گم شده وجود خواهد داشت. این عمل کاربران را قادر می سازد تا تأیید کنند که آیا تمام مکان ها در داخل کامپیوتر یا دستگاه کاملا بر رسی شده اند.
• تعیین محل و بازیابی فایل ها: گام سوم و نهایی شامل مکان های از دست رفته و فایل ها و سپس بازیابی آنها در جهت کاربر است. EaseUS Data Recovery Wizard Free اطمینان حاصل می کند که کاربران در تلاش خود برای بازیابی اطلاعات و فایل های از دست رفته خودداری می کنند.

 امکانات
EaseUS Data Recovery Wizard Free یک نرم افزار جهانی است و به طور خاص ساخته شده است تا نیازهای کاربر را در سراسر جهان تامین کند. بنابراین بسیار مهم است که سخنرانان زبان های مختلف پشت سر گذاشته نشوند. این نرم افزار زبان هایی را پشتیبانی می کند که شامل انگلیسی، آلمانی، ژاپنی، فرانسوی، پرتغالی برزیل، اسپانیایی، ایتالیایی، هلندی، چینی (سنتی)، چینی (ساده شده)، سوئدی، دانمارکی، آلمانی، روسی، نروژی، لهستانی، مجارستانی، عربی و ترکی .
علاوه بر این، EaseUS Data Recovery Wizard Free انواع مختلف فایل هایی را که کاربران در دستگاه ها و رایانه هایشان از دست داده اند را پوشش می دهد. فایل ها عبارتند از: اسناد، صوتی، تصویری، گرافیک، ایمیل، فایل های دیگر هر نوع. این تضمین می کند که هر فایل از دست رفته پس از اسکن حساب می شود.
نرم افزار رایگان بازیابی اطلاعات نیز اطمینان حاصل می کند که دستگاه های غیر از رایانه می توانند از این نرم افزار بهره مند شوند. برخی از دستگاه های بسیاری که می توانند از این نرم افزار استفاده کنند عبارتند از هارد دیسک، آی پاد، کارت SD، دستگاه های تلفن  همراه و درایو USB.
به این نتیجه، EaseUS نرم افزار بازیابی اطلاعات آزاد بالا در بازار است و دارای ویژگی های نامحدود و مزایای آن است.
ویژگی های بالای آن و سهولت دسترسی، انتخاب اول را برای کاربر معمولی و همچنین حرفه ای می سازد. هر زمان که اطلاعات در هر دستگاه از دست می دهید، EaseUS Data Recovery Wizard Free تنها با یک کلیک فاصله دارد.