هم رسان: هرسال، شاهد انتشار شایعاتی پیرامون رونمایی زود هنگام پرچم‌داران جدید سامسونگ هستیم. شایعات مشابهی درباره گوشی گلکسی اس 9 نیز منتشر شده است. شایعه جدیدی که منتشر شده نه تنها به رونمایی زود هنگام این گوشی اشاره می‌کند بلکه ادعا دارد که گلکسی اس 9 همانند آیفون 10 با قابلیت جدیدی ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق شایعات، سامسونگ گوشی گلکسی اس 9 را زودتر از نسخه‌های قبلی رونمایی می‌کند. در صورتی که این شایعات صحت داشته باشند، شاهد رونمایی این گوشی در اوایل سال نو میلادی خواهیم بود. امکان دارد سامسونگ از این گوشی در کنفرانس جهانی موبایل سال 2018 رونمایی کند.
در گزارش اخیر ادعا شده گوشی گلکسی اس 9 مجهز به سیستم دوربین دوگانه خواهد بود. که البته این ویژگی خیلی هم دور از انتظار نیست با توجه به اینکه سامسونگ امسال این قابلیت را با گوشی گلکسی نوت 8 معرفی کرده است.

گوشی گلکسی اس 9 با یک قابلیت جدید شبیه آیفون 10 رونمایی می‌شوددر این گزارش ادعا شده سامسونگ گوشی گلکسی اس 9 را همانند آیفون 10 با قابلیت جدیدی معرفی خواهد کرد. در شایعات قبلی گفته شده بود سامسونگ این گوشی را با یک سیستم تشخیص چهره پیشرفته ارائه خواهد کرد که می‌تواند رقیب سرسختی برای Face ID اپل باشد.
ممکن است این سیستم قابلیت‌هایی نظیر اموجی های انیمیشنی (Animoji) را در این گوشی امکان پذیر کند، قابلیتی که با استفاده از آن کاربران می‌توانند اموجی های انیمیشنی جذاب و متحرکی را ایجاد کنند.
در حال حاضر تمامی این صحبت‌ها تنها در حد یک حدس و گمان است و نمی‌توان درستی یا نادرستی آن‌ها را تأیید کرد.