هم رسان: هنوز دو هفته به رونمایی گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس باقی مانده با این حال یک منبع چینی شایعاتی را درباره ی گوشی بعدی سامسونگ، گلکسی اس 10، منتشر کرده است. در حالی که گزارش ها نشان می دهد به احتمال زیاد پرچمدار بعدی سامسونگ با نام گلکسی ایکس رونمایی خواهد شد ، این منبع چینی ادعا می کند که سامسونگ در گوشی گلکسی اس 10 تمرکز ویژه ای به افزودن قابلیت های جدید هوش مصنوعی خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، شایعاتی در خارج از چین نیز ادعا می کند که گوشی گلکسی اس 10 مجهز به پردازنده ی اگزینوس سفارشی رده بالا به همراه یک پردازنده ی گرافیکی سفارشی و همچنین یک واحد پردازشی عصبی خواهد بود. در حال حاضر گفته می شود که سامسونگ در حای توسعه ی تراشه های اختصاصی هوش مصنوعی برای گوشی های هوشمند خود است.

همچنین در شایعات گفته می شود که این مشخصات به همراه رم LPDDR5 و حافظه مبتنی بر استاندارد جدید UFS 3.0 ارائه خواهد شد که وعده داده شده سرعت استاندارد UFS های موجود را دو برابر خواهد کرد. حتی گفته می شود گلکسی اس 10 با یک باتری بزرگتر عرضه خواهد شد و از اینترنت 5G و نسبت 93 درصدی صفحه نمایش به بدنه بهره خواهد برد. سامسونگ همچنین ممکن است سایر قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی را به نسل بعدی گوشی های خود بیاورد.
مشخص است که این منبع حدس و گمان های احتمالی خود را ذکر کرده و امیدوار است که برخی از آنها درست از آب دربیاد. هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره ی اطلاعات دقیق گلکسی اس 10 صحبت کنیم و مطمئناً امسال شایعات بسیار زیادی را پیرامون این گوشی خواهیم شنید. در هر حال، هر تغییری در آینده ممکن است.