هم رسان: بر خلاف بیشتر پنکه های ایستاده و رو میزی، یکی از قابلیت هایی که پنکه های دایسون را از بقیه رقبا متمایز می کند این است که این پنکه ها مجهز به یک تصفیه کننده داخلی هستند. اما نقطه ضعف این پنکه ها این است که فن و تصفیه کننده هر دو همزمان فعال می شوند، این به این معناست که در صورتی که بخواهید از تصفیه کننده آن استفاده کنید، مجبور خواهید بود که فن را هم روشن کنید که گاهی اوقات این وضعیت ایده آل نیست.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، دایسون مدل های جدید از پنکه های ایستاده و رومیزی را رونمایی کرده است. مسئله ای که این مدل های جدید را با بقیه دستگاه های موجود متمایز می کند این است که آنها می توانند بدون دمین باد، هوای محیط را تصفیه کنند. این ویژگی به لطف تغییرات به وجود آمده در طراحی پنکه به دست آمده است که در آن یک شکاف وجود دارد که برای حالت جدیدی از جریان هوای منتشر شده است.

پنکه های جدید Dyson بدون دمیدن هوا محیط را تصفیه می کننددایسون علاوه بر این تغییر یک صفحه نمایش ال سی دی گرد بالای کاور فیلتر اضافه کرده است. این صفحه نمایش به کاربران نشان می دهد که پنکه در حال انجام چه کاری است و همچنین نموداری فوری از انواع آلودگی های شناسایی شده و همچنین میزان این آلودگی را ارائه می دهد، این قابلیت ها همگی به لطف سنسورهایی است که دایسون به این پنکه ها اضافه کرده است.

پنکه های جدید Dyson بدون دمیدن هوا محیط را تصفیه می کنندهمچنین به نظر می رسد که دایسون با پشتیبانی از دستیار دیجیتالی الکسای آمازون خود را با تکنولوژی مدرن و به روز همگام کرده است، که در صورت تمایل می توانید با استفاده از صدای خود از طریق دستگاه هایی مانند Amazon Echo این پنکه ها را کنترل کنید. اما باید بگوییم که این پنکه ها در مقابیه با پنکه های دیگر اصلا ارزان قیمت نیستند و مدل ایستاده آنها با قیمت 550 دلار و مدل رومیزی با قیمت 450 دلار به فروش می رسد.