هم رسان: Timber Tennis بازی پینگ پونگ پیشرفته است. دو بازیکن روبروی یکدیگر قرار گرفته‌اند و یک توپ را رد و بدل می‌کنند. زمین بازی از پنج خط تشکیل شده که از نظر تئوریک این خطوط باعث می‌شود دسترسی به توپ در مقایسه با پینگ پنگ های معمولی راحت‌تر شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، نحوه پیروزی و پیشرفت در این بازی با نسخه‌های قدیمی‌تر متفاوت است. رقیب شما هیچ ضربه‌ای را از دست نمی‌دهد و تا زمانی که بتوانید نوار Super Shot خود را پُر کنید، حدوداً یک ثانیه فرصت خواهید داشت تا ضربه مهلک را بزنید. در این صورت موفقیت رسیده و برنده می‌شوید. در صورت اشتباه و خطا، بازی شما به پایان خواهد رسید.

Timber Tennisبازی Timber Tennis عمق زیادی ندارد اما دوست داشتنی است. این بازی به خاطر زمین‌ها و شخصیت‌های متفاوت فوق العاده به نظر می‌رسد و انفجارهای کوتاه مدت و یک موسیقی متن عالی این بازی را سرگرم کننده می‌کند. برای ساکت کردن گزارشگر آزار دهنده بازی باید با توپ‌های تنیس زیادی به آن ضربه بزنید. خوشبختانه شما می‌توانید این گزارشگر را در قسمت جلوه‌های صوتی غیرفعال کنید.برای دانلود اینجا را کلیک کنید.