هم رسان: بازی Flick Soccer 17 یک بازی از سری بازی های فوتبالی است که باید با انگشت خود به توپ ضربه بزنید و آن را تبدیل به گل کنید. این بازی به دلیل طراحی نزدیک به واقعیت و حرکات عالی توپ بسیار هوشمندانه و جالب توجه است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، شما می توانید شوت های بسیار زیبایی را به سمت دروازه حریف ارسال کنید و گاهی نیز به عنوان یک مدافع عمل کنید.
این بازی شامل حالت های مختلفی است که تنوع و زیبایی را به مضمون اصلی بازی به ارمغان می آورد. در این بازی یک گزینه برای سرعت وجود دارد که شامل ضربات با سرعتی خیره کننده است و همچنین گزینه ای با عنوان Specialist برای وقت اضافی طلایی به این بازی اضافه شده که پس از سه بار تلاش برای گل کردن توپ مسابقه به پایان می رسد.

علاوه بر پول های پنهان که با ضربات متوالی به تیرک افقی دروازه به شما تعلق می گیرد، دیواره های شیشه در محوطه جریمه وجود دارد که با شکستن آنها امتیاز خواهید گرفت.
Flick Soccer نیز مانند مسابقات فوتبالی واقعی در تلویزیون شامل تبلیغات هایی است. البته شما می توانید با پرداخت یکبار 0.99 دلار از شر این تبلیغات راحت شوید و یا اینکه مانند مسابقات واقعی پس از تماشای یک آگهی برای ده دقیقه آن را غیرفعال کنید. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.